מנהלי הקרן

קרן  פיינאפל הוקמה על ידי קבוצת אנטרופי וכרמל פיננסים. בכירי החברות מנהלים באופן פעיל את הקרן על מנת לספק מעטפת מקצועית, תפעולית ורגולטורית המתאימה לשוק ההון הישראלי.

גל סטאל

יו"ר

יו"ר קבוצת אנטרופי. לגל ניסיון של כ-20 שנה בתחומי הייעוץ השונים ובפרט בעולמות הרגולציה, ממשל תאגידי, ניהול סיכונים, אסטרטגיה, שוק ההון. בעל הכירות מעמיקה עם שוק ההון הישראלי וכלל המגזר הפיננסי.

ארנסט קציר

מנכ"ל

שותף בקבוצת אנטרופי. הוביל את הקמת הקרן ואת כלל תהליכי הבחינה המקצועיים והרגולטוריים. בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחומי הליבה של הקבוצה, תחום הטכנולוגיה ותחום ה-Fintech.

עמית לוינשטיין

מנהל השקעות ראשי

מומחה פלטפורמות P2P ו - MARKET PLACE LENDING, ממקימי e-Loan,  לשעבר מנהל חדר עסקאות דיסקונט. בעל ניסיון של מעל 20 שנה בשוק ההון ובמגזר הפיננסי בישראל.

רונן תורם

דירקטור וחבר ועדת השקעות

מבכירי שוק ההון בישראל. מילא מגוון תפקידים בשוק ההון, ביניהם: מנכ"ל חברת קרנות הנאמנות של מגדל, יו"ר חברת הגמל וההשתלמות של מגדל, יו"ר חבר הבורסה במגדל. במשך שמונה שנים כיהן כמנכ"ל מגדל שוקי הון.

עוזי דנינו_edited_edited.jpg

עוזי דנינו

יו"ר ועדת השקעות

מבכירי הבנקאים המתמחים באשראי במדינת ישראל. כיהן בעבר כסמנכ"ל בכיר, סגן מנהל החטיבה העסקית ומנהל החטיבה לנכסי לקוחות בבנק מזרחי, וכמנכ"ל ויו"ר בית ההשקעות אקסלנס. כיום שותף ברוסריו ודירקטור בחברות ציבוריות.

 
שירן יפתחי_edited_edited.jpg

שירן יפתחי

 בעלת נסיון של של שנים בתפעול ושיווק מוצרים פיננסיים בשוק ההון, מכירות וניהול פרוייקטים מורכבים. שירן אחראית על הקשר הרציף מול גורמי ההפצה ומשקיעי הקרן

מנהלת שיווק ותפעול